Lucratori in bucatarie

Lucratori in bucatarie (Bucatari/Ajutori bucatari/Brutari/Patiseri)

Candidatul ideal:

-              Persoana deschisa, sociabila;

-              Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;

-              Atentie la detalii;

-              Abilitatea de a gestiona eficient mai multe sarcini simultan;

-              Dinamic, perseverent si rezistent la stres;

-              Disponibilitate de a lucra in ture.

Responsabilitati:

-              Preluarea si predarea comenzilor de mancare intr-o maniera eficienta si profesionista;

-              Cunoasterea meniului si a normelor igienico-sanitare;

-              Indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct.

Beneficii:

-              Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut;

-              Oportunitatea de a construi o cariera solida;

-              Pachet salarial atractiv;

-              Cursuri de specialitate (daca este cazul).