Inginer constructor

Candidatul ideal

  • Persoana serioasa, dinamica, cu initiativa, atenta la detalii;
  • Minim 5 ani experieta in ingineria constructiior.
  • O cunoastere aprofundata a standardelor, normelor si reglementarilor relevante
  • Concentrat pe activitatea desfasurata si livrarea rapida a rezultatelor;
  • Abilitati de lucru cu calculatorul, cunoasterea softului Microsoft Office;
  • Experienta in aplicatiile software de inginerie relevante;
  • Abilitati de relationare si comunicare;
  • Cerinte minime privind cunoasterea limbilor straine: engleza – nivel mediu.

Descrierea jobului

  • Raspunde de buna executarea a lucrarilor incredintate, la termenele stabilite, in functie de graficele de executie, si de indeplinirea parametrilor de calitate
  • Asigura respectarea planului de executie pe activitati, organizeaza si impune ritmul de executie pentru realizarea lucrarilor la termenele propuse conform graficelor de esalonare a lucrarilor previzionate
  • Urmareste executarea corecta a proiectelor, a tehnologiei de executie si a conditiilor de calitate
  • Coordoneaza si supravegheaza personalul din santier
  • Planifica, verifica, organizeaza, controleaza activitatile desfasurate in scopul realizarii proiectului, impreuna cu echipa de proiect
  • Verifica si aproba situatiile de lucrari din punct de cantitativ si calitativ
  • Emite necesarele de materiale si echipamente aferente proiectului
  • Verifica corectitudinea proiectelor tehnice.
  • Participa la sedintele de analiza tehnica a proiectelor, evaluari si audituri;

Oferim:

  • oportunitatea de a lucra intr-o echipa cu experienta
  • salariu motivant corelat cu performantele obtinute