Agent vanzari– sisteme si servicii de securitate

Agent vanzari – sisteme si servicii de securitate

Candidatul ideal

  • Experienta in vanzari constituie un avantaj
  • Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare
  • Persoane cu reale calitati de negociere si persuasiune
  • Capacitatea de valorificare a oportunitatilor de vanzare
  • Capacitate de organizare
  • Corectitudine, seriozitate, spirit de echipa
  • Atitudine prietenoasa, carismatica, dinamism, flexibilitate

Responsabilitati post

  • Promovarea, in concordanta cu strategia companiei, contribuind la promovarea unei bune imagini a acesteia
  • Identifica si atrage potentiali clienti
  • Evidentiaza beneficiile serviciilor si se implica in prezentarea lor
  • Finalizeaza toate proiectele in care se implica
  • Construieste o echipa puternica in vederea obtinerii celor mai bune rezultate

Beneficii Oferite

  • Conditii de munca avantajoase, intr-un mediu de lucru profesionist
  • Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica.