Arhitect

Arhitect

Candidatul ideal

  • Absolvent Facultate de Arhitectura
  • Capacitate de organizare proiect si creativitate
  • Experienta in birouri de arhitectura minim 3 ani
  • Nivel avansat de cunostinţe şi abilităţi de lucru in programele Autocad2007-2014, 3D MAX , Corel, Adobe Photoshop
  • Capacitate de coordonare si comunicare eficienta in cadrul echipei de proiect, si in relatia cu beneficiarul.
  • Creativitate si imaginatie
  • Interes, rigurozitate si dedicare.

Descrierea jobului

  • Elaborare proiecte arhitectura si amenajari interioare de la studii de solutie la detalii de executie (SF, DTAC, PTh, DDE)
  • Intocmirea documentatiilor tehnice in toate fazele de proiectare
  • Deplasare pe teren;
  • Realizare relevee, documentatii tehnice pentru emiterea avizului/autorizatiei la ISU;
  • Urmarirea proiectului in toate etapele de executie inclusiv coordonarea cu celelalte specialitati
  • Participare la concursuri de arhitectura

Oferim:

  • oportunitatea de a lucra intr-o echipa cu experienta
  • salariu motivant corelat cu performantele obtinute