Lucratori depozit

Candidatul ideal

  • experienta in munca in depozit constitue avantaj;
  • cunostinte legate de activitatea de incarcare - descarcare a marfurilor;
  • calificare de stivuitorist - reprezinta un avantaj.
  • persoana atenta, organizata, responsabila, disciplinata, punctuala, bun executant cu spirit organizatoric si initiativa;
  • apt din punct de vedere fizic si rezistenta la efort;
  • abilitati de adaptare, comunicare si lucru in echipa;
  • cunostinte PC;

Descrierea jobului

  • pregatirea marfurilor pentru livrare;
  • paletizare si infoliere manuala a paletilor;
  • incarcare si descarcare;
  • pastrarea curateniei la locul de munca;
  • participa la inventarele lunare/periodice;
  • asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune;
  • repartizarea si ordonarea corecta a produselor din depozit.

Despre profilul companiei:

JUB este cel mai vechi producător de vopsele pentru interior si exterior din Slovenia şi din întreaga regiune.