Casier

Casier

Candidatul ideal:

  • Experienta pe un post similar constituie experienta;
  • Persoana deschisa, sociabila cu un aspect fizic ingrijt;
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • Orientare spre client;
  • Limba engleza – reprezinta un avantaj;
  • Abilitatea de a gestiona eficient mai multe sarcini simultan;
  • Dinamic, perseverent si rezistent la stres;
  • Disponibilitate de a lucra in ture (incluzand sfarsitul de saptamana si zilele de sarbatoare).

Responsabilitati:

  •  Asigura nivelul corespunzator de customer service prin servirea amabila si rapida a clientilor;
  • Operarea caselor de marcat, incasarea banilor si efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar;
  • Se asigura ca produsele corespund cu cerintele clientului;
  • Utilizeaza echipamentele de lucru corespunzator;
  • Se asigura de ordinea si curatenia segmentului propriu de lucru.

Beneficii:

  •  Posibilitatea de a lucra intr-un mediu placut;
  • Oportunitatea de a construi o cariera solida;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Cursuri de specialitate (daca este cazul).