Tehnician sisteme de securitate

Candidatul ideal

  • studii medii/superioare finalizate (minim absolvent de bacalaureat)
  • fara cazier
  • apt pentru lucrul la inaltime
  • cunostinte de baza calculator
  • abilitati tehnice dezvoltate
  • dorinta de a invata despre tehnologii de viitor
  • detinator permis de conducere cat. B

Constituie avantaj:

  • cunoasterea echipamentelor Paradox/QSee/Impro/Samsung/Hikvision
  • experienta in domeniul retelelor structurate si CATV
  • experienta in automatizari rezidentiale si industrial.

Descrierea jobului

Executie si mentenanta pentru:

  • sisteme detecţie, alarmare şi semnalizare incendiu
  • sisteme alarmare la efracţie
  • sisteme control acces
  • sisteme TVCI
  • sisteme interfonie si videointerfonie
  • reţele date-voce si CATV

Beneficii:

  • pachet salarial motivant si garantat
  • mediu de lucru placut;
  • masina de serviciu in timpul defasurarii activitatii